BROTHER TZE31M3 5x tape cassette 12mmx8m 3er Pack TZ231 white black TZ431 red black TZ631 yellow black laminate
Etusivu
Tulostimet
Tarvikkeet
BROTHER TZE31M3 5x tape cassette 12mmx8m 3er Pack TZ231 white black TZ431 red black TZ631 yellow black laminate
|
|
BROTHER TZE31M3 5x tape cassette 12mmx8m 3er Pack TZ231 white black TZ431 red black TZ631 yellow black laminate
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brother TZE31M3. Nauhatyyppi: TZe, Alkuperämaa: Kiina, Varaosien säilyvyys: 5 vuosi/vuosia. Nauhan leveys: 1,2 cm, Nauhan pituus: 8 m, Tuotteen leveys: 50 mm. Kuormalavan korkeus: 14 cm, Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava: 180 kpl, Kerrosten lukumäärä per lava: 10 kpl. Nauhan koko: 1,2 cm
| Nauhatyyppi | TZe |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Varaosien säilyvyys | 5 vuosi/vuosia |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Nauhan leveys | 1,2 cm |
| Nauhan pituus | 8 m |
| Tuotteen leveys | 50 mm |
| Tuotteen syvyys | 70 mm |
| Tuotteen korkeus | 95 mm |
| Paino | 218 g |
| Pakkauksen leveys | 153 mm |
| Pakkauksen syvyys | 274 mm |
| Pakkauksen korkeus | 125 mm |
| Pakkaustyyppi | Esittelypakkaus |
| Pakkauksen paino | 314 g |
| Kuormalavan korkeus | 14 cm |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 180 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 18 kpl |
| Lavan paino | 279,7 kg |
| Tuotteita lavalla | 1800 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 48219090 |
| Nauhan koko | 1,2 cm |
Muut / Komponentit / Varaosat
Saatavilla myöhemmin
14.5.2026
Tulostimet / Matriisi, tarra ja piirturi
BROTHER PTH500 LABELLING MACHINE
|
Brother P-Touch PT-H500 - Lipukelaite - M/V - lämpösiirto - Rulla (2,4 cm) - 180 dpi - jopa 20 mm/s - USB 2.0 - leikkuri - 7 rivin tulostus
|
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.