BROTHER Tz-261 Laminated Tape
|
|
BROTHER Tz-261 Laminated Tape
|
Brother TZ-261 Laminated Tape. Nauhatyyppi: TZ, Alkuperämaa: Japani. Nauhan pituus: 8 m, Tuotteen leveys: 172 mm, Tuotteen syvyys: 108 mm
| Nauhatyyppi | TZ |
| Alkuperämaa | Japani |
| Nauhan pituus | 8 m |
| Tuotteen leveys | 172 mm |
| Tuotteen syvyys | 108 mm |
| Tuotteen korkeus | 335 mm |
| Paino | 418 g |
| Pakkauksen paino | 510 g |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.