BROTHER TONER CARTRIDGE 1500 PAGES F/ HL-2140/-2150N/-2170W SUPL
|
|
BROTHER TONER CARTRIDGE 1500 PAGES F/ HL-2140/-2150N/-2170W SUPL
|
Brotherin alkuperäisen mustan TN2110-laservärikasetin avulla voit nauttia nopeasta tulostuksesta, paremmasta tuottavuudesta ja laadukkaasta grafiikasta jokaisella tulostuskerralla. Korkealaatuisella TN2110-värikasetilla voit tulostaa jopa 1500 mustavalkosivua, joissa teksti on terävää ja helppolukuista.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Yhteensopivuus | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 1500 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Arvioitu sivumäärä (A4, mustavalkoinen, ISO/IEC 19752) | 1500 sivua |
| Tuotteen leveys | 195 mm |
| Tuotteen syvyys | 120 mm |
| Tuotteen korkeus | 360 mm |
| Paino | 585 g |
| Pakkauksen koko | 195 x 365 x 120 mm |
| Pakkauksen paino | 1,01 kg |
| Väri | Ei |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 5 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 60 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 12 kpl |
| Tuotteita lavalla | 180 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 17,7 cm |
| Lavan paino | 243,6 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.