BROTHER Toner/black 8000sh 2pcs
|
|
BROTHER Toner/black 8000sh 2pcs
|
Brother TN-3380TWIN. Mustan väriaineen riittävyys sivuina: 16000 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Lukumäärä per pakkaus: 2 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, HL-6180DW |
| Lukumäärä per pakkaus | 2 kpl |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 16000 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 293 mm |
| Tuotteen syvyys | 205 mm |
| Tuotteen korkeus | 363 mm |
| Paino | 1,4 kg |
| Pakkauksen paino | 2,01 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 8 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 56 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 7 kpl |
| Tuotteita lavalla | 56 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 15,8 cm |
| Lavan paino | 118,8 kg |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.