BROTHER Toner/black 8000sh 2pcs
|
|
BROTHER Toner/black 8000sh 2pcs
|
Brother TN3280TWIN. Mustan väriaineen riittävyys sivuina: 8000 sivua, Tulostuskasettien väri(t): musta, Lukumäärä per pakkaus: 2 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | musta |
| Yhteensopivuus | DCP-8070D
DCP-8085DN
HL-5340D
HL-5340DL
HL-5350DN
HL-5350DNLT
HL-5350DN2LT
HL-5380DN Praxis
HL-5380DN
HL-5370DW
MFC-8370DN
MFC-8380DN
MFC-8880DN
MFC-8890DW |
| Lukumäärä per pakkaus | 2 kpl |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 8000 sivua |
| Tuotteen väri | musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 372 mm |
| Tuotteen syvyys | 411 mm |
| Tuotteen korkeus | 165 mm |
| Paino | 808 g |
| Pakkauksen paino | 1,39 kg |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Kuormalavan korkeus | 14,7 cm |
| Lavan paino | 71,8 kg |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 48 kpl |
| Tuotteita lavalla | 48 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.