BROTHER TN241C toner cyan HL-3140CW HL-3150CDW HL-3170CDW DCP-9020CDW MFC-9140CDN MFC-9330CDW MFC-9340CDW
Etusivu
Tulostimet
Tarvikkeet
BROTHER TN241C toner cyan HL-3140CW HL-3150CDW HL-3170CDW DCP-9020CDW MFC-9140CDN MFC-9330CDW MFC-9340CDW
|
|
BROTHER TN241C toner cyan HL-3140CW HL-3150CDW HL-3170CDW DCP-9020CDW MFC-9140CDN MFC-9330CDW MFC-9340CDW
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Valitse syaani TN241C-laservärikasetti, kun on aika vaihtaa uusi väri, se on suunniteltu toimimaan saumattomasti Brother-tulostimessasi. Alkuperäinen TN241C-värikasetti tuottaa korkealaatuisia ja selkeitä tulosteita nopeasti ja saat vastinetta rahallesi.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Yhteensopivuus | HL-3140CW
HL-3150CDW
HL-3170CDW
DCP-9020CDW
MFC-9140CDN
MFC9330CDW
MFC9340CDW |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 1400 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 105 mm |
| Tuotteen syvyys | 154 mm |
| Tuotteen korkeus | 390 mm |
| Paino | 412 g |
| Pakkauksen leveys | 388 mm |
| Pakkauksen syvyys | 105 mm |
| Pakkauksen korkeus | 150 mm |
| Pakkauksen paino | 775 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Tulostustekniikka | LED-tulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 54 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 9 kpl |
| Tuotteita lavalla | 216 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 16,7 cm |
| Lavan paino | 186,5 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.