BROTHER TN-3380 toner black high capacity 8.000 pages 1-pack
|
|
BROTHER TN-3380 toner black high capacity 8.000 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Musta on useimpien tulosteiden vakioväri, joten se myös kuluu muita värejä nopeammin. Tällä Brotherin alkuperäisellä TN3380-suurvärikasetilla voit tulostaa jopa 8000 sivua ja tulosteidesi laatu on erinomainen ensimmäisestä sivusta viimeiseen.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Yhteensopivuus | DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 8000 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Alkuperämaa | Vietnam |
| Tuotteen leveys | 201 mm |
| Tuotteen syvyys | 149 mm |
| Tuotteen korkeus | 362 mm |
| Paino | 722 g |
| Mitat (LxSxK) | 290 x 132 x 81 mm |
| Pakkauksen koko | 362 x 201 x 149 mm |
| Pakkauksen paino | 1,24 kg |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 5 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 50 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Tuotteita lavalla | 150 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 18,4 cm |
| Lavan paino | 178 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.