BROTHER TN-3330 toner black standard capacity 3.000 pages 1-pack
|
|
BROTHER TN-3330 toner black standard capacity 3.000 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin alkuperäisen mustan TN3330-laservärikasetin avulla voit nauttia nopeasta tulostuksesta, paremmasta tuottavuudesta ja laadukkaasta grafiikasta jokaisella tulostuskerralla. Korkealaatuisella TN3330-värikasetilla voit tulostaa jopa 3000 mustavalkosivua, joissa teksti on terävää ja helppolukuista.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-8950DWT
DCP-8110DN
DCP-8250DN
HL-5440D
HL-5450DN
HL-5450DNT
HL-5470DW
HL-6180DW
HL-6180DWT
MFC-8510DN
MFC-8520DN
MFC-8950DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien väriainepatruunoiden määrä | 1 |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 3000 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Alkuperämaa | Vietnam |
| Tuotteen leveys | 201 mm |
| Tuotteen syvyys | 149 mm |
| Tuotteen korkeus | 362 mm |
| Paino | 630 g |
| Mitat (LxSxK) | 290 x 132 x 81 mm |
| Pakkauksen koko | 362 x 201 x 149 mm |
| Pakkauksen leveys | 355 mm |
| Pakkauksen syvyys | 205 mm |
| Pakkauksen korkeus | 150 mm |
| Pakkauksen paino | 1,15 kg |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 5 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 50 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Tuotteita lavalla | 150 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 18,3 cm |
| Lavan paino | 187 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.