BROTHER TN-328 toner cartridge yellow standard capacity 6.000 pages 1-pack
|
|
BROTHER TN-328 toner cartridge yellow standard capacity 6.000 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Alkuperäisen Brotherin keltaisen TN328Y-laservärikasetin avulla voit nauttia nopeasta tulostuksesta, paremmasta tuottavuudesta ja laadukkaasta grafiikasta jokaisella tulostuskerralla. Brotherin korkealaatuisella TN328Y-värikasetilla voit tulostaa jopa 6000 upeaa ja huomiota herättävää sivua.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Keltainen |
| Yhteensopivuus | HL-4570CDW,
HL-4570CDWT |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 6000 sivua |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Tuotteen leveys | 154 mm |
| Tuotteen syvyys | 84 mm |
| Tuotteen korkeus | 202 mm |
| Paino | 218 g |
| Pakkauksen paino | 312 g |
| Väri | Kyllä |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 36 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Tuotteita lavalla | 144 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 17,4 cm |
| Lavan paino | 144,4 kg |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Saatavilla myöhemmin
1.6.2026
Saatavilla myöhemmin
1.6.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.