BROTHER TN-325 toner cartridge cyan standard capacity 3.500 pages 1-pack
|
|
BROTHER TN-325 toner cartridge cyan standard capacity 3.500 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin alkuperäistä syaania TN325C-laservärikasettia käyttäen tulostat nopeasti ja tehokkaasti tulosteita, joiden grafiikka vakuuttaa. Brotherin syaanilla TN325C-värikasetilla voit tulostaa jopa 3500 A4-väritulostetta.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDW |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 3500 sivua |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 67 mm |
| Tuotteen syvyys | 125 mm |
| Tuotteen korkeus | 340 mm |
| Paino | 537 g |
| Pakkauksen leveys | 340 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 120 mm |
| Pakkauksen paino | 960 g |
| Väri | Kyllä |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 36 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Tuotteita lavalla | 144 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 17,4 cm |
| Lavan paino | 135 kg |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Saatavilla myöhemmin
26.5.2026
Saatavilla myöhemmin
2.6.2026
Saatavilla myöhemmin
24.6.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.