BROTHER TN-320 toner cartridge magenta standard capacity 1.500 pages 1-pack
|
|
BROTHER TN-320 toner cartridge magenta standard capacity 1.500 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Alkuperäisen Brotherin magentan TN320M-laservärikasetin avulla voit nauttia nopeasta tulostuksesta, paremmasta tuottavuudesta ja laadukkaasta grafiikasta jokaisella tulostuskerralla. Brotherin korkealaatuisella TN320M-värikasetilla voit tulostaa jopa 1500 upeaa ja huomiota herättävää sivua.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Magenta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | HL4140CN, HL4150CDN, HL4570CDW, HL4570CDWT, DCP9055CDN, DCP9270, MFC9460CDN, MFC9465CDN, MFC9970CDW |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 1500 sivua |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 166 mm |
| Tuotteen syvyys | 120 mm |
| Tuotteen korkeus | 340 mm |
| Paino | 492 g |
| Pakkauksen paino | 922 g |
| Väri | Kyllä |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 36 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Tuotteita lavalla | 144 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 17,4 cm |
| Lavan paino | 43,7 kg |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Saatavilla myöhemmin
12.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.