BROTHER Tape/24mm black on white no bilstering
|
|
BROTHER Tape/24mm black on white no bilstering
|
Brother TZE251CIV. Nauhatyyppi: TZ, Alkuperämaa: Filippiinit. Nauhan pituus: 8 m, Tuotteen leveys: 30 mm, Tuotteen syvyys: 65 mm. Kuormalavan korkeus: 13 cm, Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava: 200 kpl, Kerrosten lukumäärä per lava: 10 kpl. Nauhan koko: 2,4 cm
| Nauhatyyppi | TZ |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Nauhan pituus | 8 m |
| Tuotteen leveys | 30 mm |
| Tuotteen syvyys | 65 mm |
| Tuotteen korkeus | 90 mm |
| Paino | 68 g |
| Pakkauksen paino | 90 g |
| Kuormalavan korkeus | 13 cm |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 200 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 20 kpl |
| Lavan paino | 353 kg |
| Tuotteita lavalla | 4000 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 48219090 |
| Nauhan koko | 2,4 cm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.