BROTHER RD-M03E1, Label, 102mm x 152mm
|
|
BROTHER RD-M03E1, Label, 102mm x 152mm
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brother RDM03E1. Tuotteen väri: Musta, Valkoinen, Yhteensopivat tuotteet: RJ-4030, RJ-4040. Mitat (LxSxK): 60 x 61,67 x 115 mm, Paino: 32 g, Tarran/nimilapun koko: 4" x 6". Pakkauksen paino: 43 g. Tarroja per pakkaus: 70 kpl. Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava: 180 kpl, Kerrosten lukumäärä per lava: 9 kpl, Tuotteita lavalla: 2160 kpl
| Tuotteen väri | Musta, Valkoinen |
| Yhteensopivat tuotteet | RJ-4030, RJ-4040 |
| Mitat (LxSxK) | 60 x 61,67 x 115 mm |
| Paino | 32 g |
| Tarran/nimilapun koko | 4" x 6" |
| Pakkauksen paino | 43 g |
| Tarroja per pakkaus | 70 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 20 kpl |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 180 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 9 kpl |
| Tuotteita lavalla | 2160 kpl |
| Lavan paino | 540,7 kg |
| Kuormalavan korkeus | 12 cm |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Määrä | 12 |
Saatavilla myöhemmin
15.5.2026
Tulostimet / Matriisi, tarra ja piirturi
BROTHER label printer TD4550DNWB
|
Brother TD-4550DNWB - Tarratulostin - suoralämpö - Rulla (11,8 cm) - 300 x 300 pistettä/tuuma - jopa 152.4 mm/s - USB 2.0, LAN, sarja, Wi-Fi(n), USB host, Bluetooth 4.2 - sekä 2 vuoden Premier Limited -takuu
|
Saatavilla myöhemmin
27.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.