BROTHER PARH600 Paper roll holder
|
|
BROTHER PARH600 Paper roll holder
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Paperirullanpidin yhteeensopiviin PJ-mobiilitulostimiin.
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | PocketJet PJ-663, PJ-722, PJ-723, PJ-762, PJ-763, PJ-763MFi, PJ-773 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 38 mm |
| Tuotteen syvyys | 58 mm |
| Tuotteen korkeus | 85 mm |
| Paino | 31 g |
| Pakkauksen paino | 40 g |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 290 kpl |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Tuotteita lavalla | 2900 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 29 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 11,5 cm |
| Lavan paino | 164,4 kg |
Saatavilla myöhemmin
10.6.2026
Saatavilla myöhemmin
10.6.2026
Saatavilla myöhemmin
27.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.