BROTHER PACM500 Mounting kit for car
|
|
BROTHER PACM500 Mounting kit for car
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Autoasennussarja yhteensopiville PJ-mobiilitulostimille.
| Tuotteen väri | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Pakkausten määrä per kerros | 3 kpl |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Yhteensopivuus | PJ-622, PJ-623, PJ-662, PJ-663. |
| Paino | 1,13 kg |
| Tuotteen leveys | 135 mm |
| Tuotteen syvyys | 355 mm |
| Tuotteen korkeus | 210 mm |
| Pakkauksen paino | 1,41 kg |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 21 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 7 kpl |
| Tuotteita lavalla | 105 kpl |
| Lavan paino | 200,9 kg |
| Kuormalavan korkeus | 16,9 cm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.