BROTHER Pack 6 bleu self-inking stamps 40x90 mm
|
|
BROTHER Pack 6 bleu self-inking stamps 40x90 mm
|
Brother PR4090E6P. Jäljen koko: 40 x 90 mm, Tuotteen väri: Sininen. Tuotteen leveys: 96 mm, Tuotteen syvyys: 122 mm, Tuotteen korkeus: 140 mm. Tuotteita lavalla: 576 kpl, Kuormalavan korkeus: 12,7 cm, Lavan paino: 775,4 kg. Lukumäärä per pakkaus: 6 kpl, Pakkauksen paino: 217 g. Alkuperämaa: Japani
| Jäljen koko | 40 x 90 mm |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Tuotteen leveys | 96 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 140 mm |
| Paino | 154 g |
| Tuotteita lavalla | 576 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 12,7 cm |
| Lavan paino | 775,4 kg |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 96 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 12 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 6 kpl |
| Pakkauksen paino | 217 g |
| Alkuperämaa | Japani |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.