BROTHER PABT500 Ni-MH rechargeable battery
|
|
BROTHER PABT500 Ni-MH rechargeable battery
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Ni-MH-akku PJ-tulostinvalikoimalle
| Malli | Akku |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | PJ-622, PJ-623, PJ-662, PJ-663. |
| Tuotteen väri | Musta |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Akun kapasiteetti | 360 mAh |
| Akun jännite | 14,4 V |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 25 mm |
| Tuotteen syvyys | 180 mm |
| Tuotteen korkeus | 15 mm |
| Paino | 259 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen paino | 278 g |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 40 kpl |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Tuotteita lavalla | 400 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 8 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 3,5 cm |
| Lavan paino | 71,4 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
Tulostimet / Matriisi, tarra ja piirturi
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.