BROTHER PA-4BC-4000 4 AKUN LATURI
|
|
BROTHER PA-4BC-4000 4 AKUN LATURI
|
Brother PA-4BC-4000EU. Laturin tyyppi: Sisätila, Virtalähteen malli: AC, Laturin yhteensopivuus: Kannettava tulostin. Tuotteen väri: Harmaa
| Laturin tyyppi | Sisätila |
| Laturin yhteensopivuus | Kannettava tulostin |
| Virtalähteen malli | AC |
| Yhteensopivuus | RJ-4030, RJ-4040 |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Tuotteen leveys | 119 mm |
| Tuotteen syvyys | 62 mm |
| Tuotteen korkeus | 174 mm |
| Paino | 938 g |
| Pakkauksen paino | 1,34 kg |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Liitäntä | 4 |
| Sisäinen akku | Ei |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.