BROTHER P-Touch TZE-B51 black on neon orange 24mm
|
|
BROTHER P-Touch TZE-B51 black on neon orange 24mm
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin TZeB51-tarranauhan neonoranssi pohjaväri herättää huomion. Erinomainen valinta tärkeän tiedon välittämiseen, varoitusmerkintöjen luomiseen tai tarvikkeiden/varusteiden merkitsemiseen. Käyttämällä neonväristä TZeB51-huomiotarraa nopeutat tärkeiden tarvikkeiden löytymistä esimerkiksi hätätilanteessa. Tarranauha sopii kaikkiin P-touch-tarratulostimiin, joissa on TZ- tai TZe-logo.
| Etiketin väri | Musta hohtavalla oranssilla |
| Nauhatyyppi | TZe |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Tulostustekniikka | Lämpösiirto |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Kuumuuskestävä | Kyllä |
| Kylmyyttä kestävä | Kyllä |
| UV-kestävä | Kyllä |
| Öljynkestävä | Kyllä |
| Vedenkestävä | Kyllä |
| Kemikaaleja kestävä | Kyllä |
| Laminoitu | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Kulumista kestävä | Kyllä |
| Soveltuu kaikille pinnoille | Kyllä |
| Ulkokäyttöön sopiva | Kyllä |
| Mikroaaltouunin kestävä | Kyllä |
| Jäänkestävä | Kyllä |
| Varaosien säilyvyys | 5 vuosi/vuosia |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | PT-2430PC, PT-2700, PT-2730, PT-9600, PT-9700PC, PT-9800PCN |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Nauhan leveys | 2,4 cm |
| Nauhan pituus | 5 m |
| Tuotteen leveys | 28 mm |
| Tuotteen syvyys | 68 mm |
| Tuotteen korkeus | 100 mm |
| Paino | 16 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 345 mm |
| Pakkauksen syvyys | 435 mm |
| Pakkauksen korkeus | 275 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Pakkauksen paino | 32 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,8 cm |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 24 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 4 kpl |
| Lavan paino | 233,5 kg |
| Tuotteita lavalla | 2400 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 48219090 |
| Nauhan koko | 2,4 cm |
Tulostimet / Matriisi, tarra ja piirturi
Saatavilla myöhemmin
28.5.2026
Saatavilla myöhemmin
29.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.