BROTHER LC127XLBK ink black 1200pages
|
|
BROTHER LC127XLBK ink black 1200pages
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin alkuperäinen musta LC127XLBK-suurvärikasetti takaa korkealaatuiset tulosteet jokaisella tulostuskerralla. Ostamalla alkuperäisiä värikasetteja tarvikekasettien sijaan suojaat tulostintasi ja varmistat sen optimaalisen toimivuuden.
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J4110DW
MFC-J4610DW
MFC-J4410DW
MFC-J4510DW
MFC-J4710DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Erittäin (Super) korkea värintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| OEM-koodi | LC-127XLBK |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 30 mm |
| Tuotteen syvyys | 90 mm |
| Tuotteen korkeus | 120 mm |
| Paino | 68 g |
| Pakkauksen leveys | 95 mm |
| Pakkauksen syvyys | 120 mm |
| Pakkauksen korkeus | 2 mm |
| Pakkauksen paino | 80 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Riittoisuus, alaviite | ISO 24711 |
| Kuormalavan korkeus | 15,4 cm |
| Tuotteita lavalla | 2000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 20 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 4 kpl |
| Lavan paino | 206 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.