BROTHER LC125XLM ink magenta 1200pages
|
|
BROTHER LC125XLM ink magenta 1200pages
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Alkuperäinen magenta LC125XLM värikasetti toimii erinomaisesti Brother-tulostimessasi ja tulostaa väritulosteesi elävin värein jokaisella tulostuskerralla. LC123XLM on suurvärikasetti, joten se kestää pitkään - laadusta tinkimättä.
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Magenta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J6520DW
MFC-J6720DW
MFC-J6920DW
DCP-J4110DW
MFC-J4410DW
MFC-J4510DW
MFCJ4710DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Erittäin (Super) korkea värintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 28 mm |
| Tuotteen syvyys | 92 mm |
| Tuotteen korkeus | 116 mm |
| Paino | 40 g |
| Pakkauksen paino | 74 g |
| Kuormalavan korkeus | 15,1 cm |
| Tuotteita lavalla | 3000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 234 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.