BROTHER LC121VALBPDR Blisterfarbtintenset for DCP-J752DW,MFC-J470DW,-J870DW
|
|
BROTHER LC121VALBPDR Blisterfarbtintenset for DCP-J752DW,MFC-J470DW,-J870DW
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brother LC121VALBPDR. Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 300 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 4 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 300 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J132W
DCP-J152W
DCP-J552DW
DCP-J752DW
MFC-J470DW
MFC-J650DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 4 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 178 mm |
| Tuotteen syvyys | 67 mm |
| Tuotteen korkeus | 217 mm |
| Paino | 168 g |
| Pakkauksen leveys | 220 mm |
| Pakkauksen syvyys | 177 mm |
| Pakkauksen korkeus | 72 mm |
| Pakkauksen paino | 280 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 544 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 136 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 17 kpl |
| Lavan paino | 147,5 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Saatavilla myöhemmin
1.6.2026
Saatavilla myöhemmin
1.6.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.