BROTHER LC121C ink cyan 300pages for DCP-J752DW,MFC-J470DW,-J870DW
|
|
BROTHER LC121C ink cyan 300pages for DCP-J752DW,MFC-J470DW,-J870DW
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Syaani LC121C värikasetti tuottaa erinomaista tulostusjälkeä jokaisella tulostuskerralla. Alkuperäisen värikasetin vaihtaminen on helppoa ja se on suunniteltaan täydellisesti Brother-tulostimessasi.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J132W
DCP-J152W
DCP-J552DW
DCP-J752DW
MFC-J470DW
MFC-J650DW
DCP-J132W
DCP-J152W
DCP-J552DW
DCP-J752DW
MFC-J470DW
MFC-J650DW
MFC-J870DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 70% |
| Varastointilämpötila | 10 - 35 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 35 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Tuotteen leveys | 85 mm |
| Tuotteen syvyys | 24 mm |
| Tuotteen korkeus | 145 mm |
| Paino | 34 g |
| Pakkauksen paino | 67 g |
| Kuormalavan korkeus | 15 cm |
| Tuotteita lavalla | 3000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 216 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Saatavilla myöhemmin
27.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.