BROTHER LC-985RBWBPDR C/M/Y
|
|
BROTHER LC-985RBWBPDR C/M/Y
|
Brother LC985RBWBPDR. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 260 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 3 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J265W
MFC-J410
MFC-J415W
DCP-J125
DCP-J515W
DCP-J315W
DCP-J140W |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 3 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 260 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Väri | Kyllä |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 70% |
| Varastointilämpötila | 10 - 35 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 35 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 70% |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 125 mm |
| Tuotteen korkeus | 180 mm |
| Paino | 110 g |
| Pakkauksen paino | 179 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Riittoisuus, alaviite | ISO/IEC 24734 |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 992 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 248 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 31 kpl |
| Lavan paino | 187,4 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.