BROTHER LC-1280 ink cartridge black extra high capacity 2.400 pages 1-pack
|
|
BROTHER LC-1280 ink cartridge black extra high capacity 2.400 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Etsitkö värikasettia, joka kestää pitkään, mutta et halua tinkiä tulostuslaadusta? Valitse alkuperäinen musta LC1280XLBK suurvärikasetti - se takaa edulliset sivukohtaiset tulostuskustannukset tulostuslaadusta tinkimättä. Aivan kuten Brotherilta odotatkin.
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J5910DW
MFC-J6510DW
MFC-J6710DW
MFC-J6910DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 2400 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 85 mm |
| Tuotteen korkeus | 123 mm |
| Paino | 120 g |
| Pakkauksen koko | 85 x 40 x 120 mm |
| Pakkauksen paino | 162 g |
| Suurin toimintajakso | 2400 sivua kuukaudessa |
| Kuormalavan korkeus | 15,5 cm |
| Tuotteita lavalla | 1750 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 35 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 7 kpl |
| Lavan paino | 312 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.