BROTHER LC-127XL ink cartridge black and tri-colour high capacity 1-pack blister without alarm
Etusivu
BROTHER LC-127XL ink cartridge black and tri-colour high capacity 1-pack blister without alarm
|
|
BROTHER LC-127XL ink cartridge black and tri-colour high capacity 1-pack blister without alarm
Tuotekoodi:
LC-127XLVALBP
|
Alkuperäisten Brother-värikasettien vaihtaminen on huoletonta ja edullista, kun ostat LC127XLVALBP 4-väripakkauksen. Saat samassa paketissa mustan, syaanin, magentan ja keltaisen värikasetin. LC127-sarjan värikasetit toimivat erinomaisesti Brother-tulostimessasi.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J4110DW
MFC-J4610DW
MFC-J4410DW
MFC-J4510DW
MFC-J4710DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 4 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 70 mm |
| Tuotteen syvyys | 216 mm |
| Tuotteen korkeus | 178 mm |
| Paino | 198 g |
| Pakkauksen paino | 294 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Ulkopakkausten määrä | 4 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 16,4 cm |
| Tuotteita lavalla | 544 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 136 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 17 kpl |
| Lavan paino | 169,9 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.