BROTHER Lc-125Xl Ink Cartridge 3
|
|
BROTHER Lc-125Xl Ink Cartridge 3
Tuotekoodi:
LC125XLRBWBPDR
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brother LC125XLRBWBPDR. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 1200 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 1200 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J4710DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 270 mm |
| Tuotteen syvyys | 75 mm |
| Tuotteen korkeus | 420 mm |
| Paino | 120 g |
| Pakkauksen leveys | 180 mm |
| Pakkauksen syvyys | 125 mm |
| Pakkauksen korkeus | 70 mm |
| Pakkauksen paino | 160 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Kuormalavan korkeus | 16,7 cm |
| Tuotteita lavalla | 992 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 248 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 31 kpl |
| Lavan paino | 196,8 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.