BROTHER LC-1240 Value Pack BK/C/M/Y
|
|
BROTHER LC-1240 Value Pack BK/C/M/Y
|
Alkuperäisten Brother-värikasettien vaihtaminen on huoletonta ja edullista, kun ostat LC1240VALBP 4-väripakkauksen. Saat samassa pakkauksessa mustan, syaanin, magentan ja keltaisen värikasetin. LC1240-sarjan värikasetit toimivat erinomaisesti tulostimessasi.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J925DW
DCP-J525W
DCP-J725DW
MFC-J5910DW
MFC-J625DW
MFC-J6510DW
MFC-J6710DW
MFC-J6910DW
MFC-J825DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 4 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 68 mm |
| Tuotteen syvyys | 217 mm |
| Tuotteen korkeus | 179 mm |
| Paino | 277 g |
| Pakkauksen koko | 122 x 178 x 67 mm |
| Pakkauksen leveys | 122 mm |
| Pakkauksen syvyys | 178 mm |
| Pakkauksen korkeus | 67 mm |
| Pakkauksen paino | 229 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Paperin koko | A4 |
| Kuormalavan korkeus | 16,9 cm |
| Tuotteita lavalla | 544 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 136 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 17 kpl |
| Lavan paino | 161,5 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.