BROTHER LC-1240 ink cartridge cyan high capacity 600 pages 1-pack
|
|
BROTHER LC-1240 ink cartridge cyan high capacity 600 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Alkuperäinen Brother LC1240C syaani värikasetti tulostaa asiakirjasi korkealaatuisena. Värin haalistumisen estävät ominaisuudet takaavat tarkat ja terävät värit jotka kestävät. Ostamalla alkuperäisiä värikasetteja tarvikekasettien sijaan suojaat tulostintasi ja varmistat sen optimaalisen toimivuuden.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 37 mm |
| Tuotteen syvyys | 178 mm |
| Tuotteen korkeus | 122 mm |
| Paino | 46 g |
| Pakkauksen paino | 86 g |
| Kuormalavan korkeus | 15,5 cm |
| Tuotteita lavalla | 3000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 228 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.