BROTHER LC-1240 ink cartridge black high capacity 600 pages 1-pack
|
|
BROTHER LC-1240 ink cartridge black high capacity 600 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin alkuperäistä mustaa LC1240BK värikasettia käyttämällä voit tulostaa asiakirjasi korkealaatuisena jokaisella tulostuskerralla. Värin haalistumisen estävät ominaisuudet takaavat tarkat ja terävät värit jotka kestävät. Ostamalla alkuperäisiä värikasetteja tarvikekasettien sijaan suojaat tulostintasi ja varmistat sen optimaalisen toimivuuden.
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 24 mm |
| Tuotteen syvyys | 85 mm |
| Tuotteen korkeus | 121 mm |
| Paino | 50 g |
| Pakkauksen paino | 82 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Kuormalavan korkeus | 15,5 cm |
| Tuotteita lavalla | 3000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 261,6 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.