BROTHER LC-123VALBPDR value pack 4 ink cartriges - Black Cyan Magenta Yellow each 600 pages
|
|
BROTHER LC-123VALBPDR value pack 4 ink cartriges - Black Cyan Magenta Yellow each 600 pages
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brother LC123VALBPDR. Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 600 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 600 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J4710DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 215 mm |
| Tuotteen korkeus | 180 mm |
| Paino | 214 g |
| Pakkauksen paino | 281 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 544 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 136 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 17 kpl |
| Lavan paino | 153,7 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.