BROTHER LC-123 ink cartridge cyan standard capacity 600 pages 1-pack
|
|
BROTHER LC-123 ink cartridge cyan standard capacity 600 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Brotherin alkuperäinen syaani LC123C värikasetti takaa korkealaatuiset tulosteet jokaisella tulostuskerralla. Värin haalistumisen estävät ominaisuudet takaavat tarkat ja terävät värit jotka kestävät. Ostamalla alkuperäisiä värikasetteja tarvikekasettien sijaan suojaat tulostintasi ja varmistat optimaalisen toimivuuden.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 25 mm |
| Tuotteen syvyys | 90 mm |
| Tuotteen korkeus | 115 mm |
| Paino | 35 g |
| Pakkauksen leveys | 132 mm |
| Pakkauksen syvyys | 94 mm |
| Pakkauksen korkeus | 26 mm |
| Pakkauksen paino | 40 g |
| Kuormalavan korkeus | 15,8 cm |
| Tuotteita lavalla | 3000 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 5 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 216 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.