BROTHER Lc-123 Ink Cartridge 3 Pc(S)
|
|
BROTHER Lc-123 Ink Cartridge 3 Pc(S)
|
Brother LC123RBWBPDR. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 600 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J4710DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Värimusteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Filippiinit |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 125 mm |
| Tuotteen korkeus | 180 mm |
| Paino | 123 g |
| Pakkauksen paino | 150 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 992 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 248 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 31 kpl |
| Lavan paino | 183,7 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.