BROTHER LC-1220BK Black Ink Blister - 2 x BK
|
|
BROTHER LC-1220BK Black Ink Blister - 2 x BK
|
Brother LC1220BKBP2. Mustan musteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Kaksoispakkaus, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Lukumäärä per pakkaus: 2 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 300 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCPJ925DW
DCP-J525W
MFCJ625DW
MFCJ825DW
MFCJ430W
DCPJ725DW |
| Syöttötyyppi | Kaksoispakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 2 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 2 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Tuotteen leveys | 58 mm |
| Tuotteen syvyys | 121 mm |
| Tuotteen korkeus | 177 mm |
| Paino | 106 g |
| Pakkauksen paino | 162 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 1216 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 304 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 38 kpl |
| Lavan paino | 192,8 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.