BROTHER Inkjet Supplies LC1220RBWBP
|
|
BROTHER Inkjet Supplies LC1220RBWBP
|
Brother LC1220RBWBP. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Monipakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 300 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Syaani, Magenta, Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 3 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J525W
DCPJ725DW
MFCJ430W
MFC-J625DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 3 kpl |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Värimusteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 178 mm |
| Paino | 136 g |
| Pakkauksen paino | 177 g |
| Mitat (LxSxK) | 67 x 122 x 178 mm |
| Kuormalavan korkeus | 16,4 cm |
| Tuotteita lavalla | 992 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 248 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 31 kpl |
| Lavan paino | 185,4 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.