BROTHER Ink Cart/Yellow Blister DCP-J315W/J125
|
|
BROTHER Ink Cart/Yellow Blister DCP-J315W/J125
|
Brother LC985YBP. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Kertapakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 260 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J515W
DCP-J125
DCP-J140W
DCP-J315W
MFC-J265W
MFC-J410
MFC-J415W |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 260 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 35 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 177 mm |
| Paino | 36 g |
| Pakkauksen paino | 77 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,6 cm |
| Tuotteita lavalla | 1680 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 168 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 21 kpl |
| Lavan paino | 141,6 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.