BROTHER Ink Cart/Yellow Blister MFC-J6510DW
|
|
BROTHER Ink Cart/Yellow Blister MFC-J6510DW
|
Brother LC1280XLYBP. Värimusteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Mustepatruunan tyyppi: Korkea (XL) värintuotto, Syöttötyyppi: Kertapakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 1200 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Keltainen, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J5910DW
MFC-J6510DW
MFC-J6710DW
MFC-J6910DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Värimusteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 37 mm |
| Tuotteen syvyys | 178 mm |
| Tuotteen korkeus | 122 mm |
| Paino | 56 g |
| Pakkauksen koko | 178 x 122 x 37 mm |
| Pakkauksen leveys | 178 mm |
| Pakkauksen syvyys | 122 mm |
| Pakkauksen korkeus | 37 mm |
| Pakkauksen paino | 96 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Riittoisuus, alaviite | ISO/IE 24711 |
| Paperin koko | A4 |
| Kuormalavan korkeus | 16,7 cm |
| Tuotteita lavalla | 1920 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 192 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 24 kpl |
| Lavan paino | 178,7 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.