BROTHER Ink cart/cyan blister DCP145C-165C
|
|
BROTHER Ink cart/cyan blister DCP145C-165C
|
Brother LC980CBP. Syöttötyyppi: Kertapakkaus, Värimusteen sivun tuotto: 260 sivua, Tulostuskasettien väri(t): Syaani, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-145C
DCP-165C
DCP-195C
DCP-197C
DCP-375CW
MFC-250C
MFC-255CW
MFC-290C
MFC-295C |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Värimusteen sivun tuotto | 260 sivua |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 38 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 177 mm |
| Paino | 38 g |
| Pakkauksen paino | 76 g |
| Kasetin kapasiteetti | 260 arkkia |
| Kuormalavan korkeus | 16,4 cm |
| Tuotteita lavalla | 1680 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 168 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 21 kpl |
| Lavan paino | 141,6 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.