BROTHER Ink Cart/Black Blister 2Pk DCP-J315W
|
|
BROTHER Ink Cart/Black Blister 2Pk DCP-J315W
|
Brother LC985BKBP2. Mustan musteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Kaksoispakkaus, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Lukumäärä per pakkaus: 2 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 300 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J515W
DCPJ125
DCPJ140W
DCPJ315W
MFCJ265W
MFCJ410
MFCJ415W |
| Syöttötyyppi | Kaksoispakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 2 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 2 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 300 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Tuotteen leveys | 60 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 177 mm |
| Paino | 84 g |
| Pakkauksen paino | 150 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,5 cm |
| Tuotteita lavalla | 1216 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 304 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 38 kpl |
| Lavan paino | 193,4 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.