BROTHER Ink Cart/Black Blister MFC-J6510DW/J6710
|
|
BROTHER Ink Cart/Black Blister MFC-J6510DW/J6710
Tuotekoodi:
LC-1280XLBKBP
|
Brother LC1280XLBKBP. Mustan musteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Kertapakkaus, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Mustan musteen sivun tuotto: 2400 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J5910DW
MFC-J6510DW
MFC-J6710DW
MFC-J6910DW |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustan musteen sivun tuotto | 2400 sivua |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 62 mm |
| Tuotteen syvyys | 124 mm |
| Tuotteen korkeus | 179 mm |
| Paino | 107 g |
| Pakkauksen koko | 178 x 122 x 57 mm |
| Pakkauksen paino | 176 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,7 cm |
| Tuotteita lavalla | 1216 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 304 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 38 kpl |
| Lavan paino | 222,6 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.