BROTHER Ink Cart/black blister MFC-J6510DW/6710
|
|
BROTHER Ink Cart/black blister MFC-J6510DW/6710
|
Brother LC-1240BKBP. Mustan musteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 37 mm |
| Tuotteen syvyys | 178 mm |
| Tuotteen korkeus | 122 mm |
| Paino | 59 g |
| Pakkauksen koko | 178 x 122 x 37 mm |
| Pakkauksen paino | 99 g |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 1680 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 168 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 21 kpl |
| Lavan paino | 164,8 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.