BROTHER Ink Cart/2pk Blister/MFC-J6510DW-J6710DW
|
|
BROTHER Ink Cart/2pk Blister/MFC-J6510DW-J6710DW
|
Brother LC-1240BKBP2. Mustepatruunan tyyppi: Perusvärintuotto, Mustan musteen tyyppi: Väriainepohjainen muste, Syöttötyyppi: Monipakkaus, Tulostuskasettien väri(t): Musta, Mustan musteen sivun tuotto: 600 sivua
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | DCP-J525W/DCP-725DW/DCP-J925DW, MFC-J430W/MFC-J625DW/MFC-J825DW/MFC-J5910DW/MFC-J6510DW/MFC-J6710DW/MFC-J6910DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Mustien mustekasettien määrä | 2 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 600 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Perusvärintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 55 mm |
| Tuotteen syvyys | 122 mm |
| Tuotteen korkeus | 178 mm |
| Paino | 96 g |
| Pakkauksen leveys | 122 mm |
| Pakkauksen syvyys | 178 mm |
| Pakkauksen korkeus | 57 mm |
| Pakkauksen paino | 152 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Paperin koko | A4 |
| Kuormalavan korkeus | 16,5 cm |
| Tuotteita lavalla | 1216 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 304 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 38 kpl |
| Lavan paino | 209,2 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.