BROTHER Ink Black + TriColor High Cap.
|
|
BROTHER Ink Black + TriColor High Cap.
Tuotekoodi:
LC-1280XLVALBP
|
Etsitkö värikasettia joka kestää pitkään, mutta et halua tinkiä tulostuslaadusta? Valitse LC1280XLVALBP suurvärien 4-väripakkaus. Se sisältää Brotherin alkuperäiset LC1280XLBK, LC1280XLC, LC1280XLM ja LC1280XLY värikasetit ja tarjoaa erinomaista vastinetta rahallesi jokaisella tulostuskerralla.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | MFC-J5910DW
MFC-J6510DW
MFC-J6710DW
MFC-J6910DW |
| Syöttötyyppi | Monipakkaus |
| Lukumäärä per pakkaus | 4 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 2400 sivua |
| Värimusteen sivun tuotto | 1200 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Väri | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 65 mm |
| Tuotteen syvyys | 215 mm |
| Tuotteen korkeus | 180 mm |
| Paino | 277 g |
| Pakkauksen koko | 217 x 178 x 67 mm |
| Pakkauksen leveys | 217 mm |
| Pakkauksen syvyys | 178 mm |
| Pakkauksen korkeus | 67 mm |
| Pakkauksen paino | 373 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Riittoisuus, alaviite | ISO/IE 24711 |
| Paperin koko | A4 |
| Kuormalavan korkeus | 16,3 cm |
| Tuotteita lavalla | 544 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 136 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 17 kpl |
| Lavan paino | 204,2 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.