BROTHER HC-05BK ink cartridge black high capacity 30.000 pages 1-pack
|
|
BROTHER HC-05BK ink cartridge black high capacity 30.000 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Tee värikasetin vaihtamisesta sujuvaa ja valitse Brotherin alkuperäinen värikasetti. HC05BK värikasetilla voit tulostaa jopa 30 000 mustavalkosivua ja se sopii HL-S7000DN mustesuihkutulostimeen.
| Malli | Alkuperäinen |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | HL-S7000DN |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Mustan musteen sivun tuotto | 30000 sivua |
| Mustepatruunan tyyppi | Erittäin (Super) korkea värintuotto |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Alkuperämaa | Japani |
| Tuotteen leveys | 420 mm |
| Tuotteen syvyys | 240 mm |
| Tuotteen korkeus | 144 mm |
| Paino | 1,25 kg |
| Pakkauksen paino | 1,84 kg |
| Kuormalavan korkeus | 16,7 cm |
| Tuotteita lavalla | 60 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 12 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 2 kpl |
| Lavan paino | 123,6 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
Tulostimet / Laser ja muistesuihku
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.