BROTHER Drum Unit DR-2005 f HL-2035
|
|
BROTHER Drum Unit DR-2005 f HL-2035
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Alkuperäinen rumpuyksikkö on suunniteltu toimimaan Brotherin lasertulostimissa. DR2005-rumpuyksikköä käyttäen voit taata, että tulostimesi tuottaa korkealaatuista tulostusjälkeä ja tärkeät asiakirjasi tulostuvat selkeinä ja helposti luettavina. DR2005-rumpuyksikkö sopii seuraaviin tulostimiin: HL-2035 ja HL-2037.
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | HL-2035 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Sivumäärä | 12000 sivua |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | Kyllä |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 207 mm |
| Tuotteen syvyys | 112 mm |
| Tuotteen korkeus | 356 mm |
| Paino | 468 g |
| Pakkauksen paino | 972 g |
| Mitat (LxSxK) | 295 x 157 x 53 mm |
| Pakkauksen koko | 356 x 206 x 110 mm |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Kuormalavan korkeus | 17,6 cm |
| Lavan paino | 210 kg |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 60 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 5 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 12 kpl |
| Tuotteita lavalla | 180 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.