BROTHER DR-320 drum black and colour standard capacity 25.000 pages 1-pack
|
|
BROTHER DR-320 drum black and colour standard capacity 25.000 pages 1-pack
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
DR320CL-rumpuyksikkö huolehtii tulostimesi suorituskyvystä ja mahdollistaa parhaan mahdollisen tulostuslaadun. DR320CL on helppo asentaa ja se tarjoaa luotettavaa ja pitkäkestoista tulostusta ilman tulostusongelmia. Sisältää 4 rumpua, jokaiselle värille omansa (musta, syaani, magenta ja keltainen).
| Malli | Alkuperäinen |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Yhteensopivuus | Brother DCP-9055CDN / DCP-9270CDN / HL-4140CN / HL-4150CDN / HL-4570CDW / HL-4570CDWT / MFC-9460CDN / MFC-9465CDN / MFC-9970CDW |
| Monipakkaus | Ei |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Sivumäärä | 25000 sivua |
| Tuotteen väri | Musta, Vihreä, Oranssi |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen leveys | 420 mm |
| Tuotteen syvyys | 220 mm |
| Tuotteen korkeus | 445 mm |
| Paino | 1,67 kg |
| Pakkauksen paino | 2,54 kg |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Kuormalavan korkeus | 17,2 cm |
| Lavan paino | 95,3 kg |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 28 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 4 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 7 kpl |
| Tuotteita lavalla | 28 kpl |
Saatavilla myöhemmin
12.5.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.