BROTHER ADE001EU ekstern adapter
|
|
BROTHER ADE001EU ekstern adapter
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
ADE001AEU-verkkolaitteen ansiosta voit tulostaa tarroja silloin, kun niitä tarvitset. Verkkolaite sopii P-touch-tarratulostimiin ja tekee tarratulostuksesta sujuvaa.
| Tarkoitus | Tarratulostin |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 12 V |
| Lähtövirta | 2 A |
| Yhteensopivuus | Brother PT-H300 |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuotteen leveys | 52 mm |
| Tuotteen syvyys | 135 mm |
| Tuotteen korkeus | 100 mm |
| Paino | 152 g |
| Pakkauksen paino | 216 g |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85044095 |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteita lavalla | 1200 kpl |
| Kuormalavan korkeus | 14,5 cm |
| Lavan paino | 1519,2 kg |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 200 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 20 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Määrä | 1 |
Tulostimet / Matriisi, tarra ja piirturi
BROTHER PTH500 LABELLING MACHINE
|
Brother P-Touch PT-H500 - Lipukelaite - M/V - lämpösiirto - Rulla (2,4 cm) - 180 dpi - jopa 20 mm/s - USB 2.0 - leikkuri - 7 rivin tulostus
|
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.